Aktuální program Komunitního centra TULIPAN
Pondělí: od 15.00 do 16.00 – zdravotní cvičení
Středa: od 15.00 do 16.30. – arteterapeutická keramika
Čtvrtek: od 15.00 do 16.30 – Klub duševního zdraví
Dále můžete každý den mezi 9. a 16. hodinou využít našich počítačů, stolních her a knihovny, nebo si sjednat schůzku s odborníkem - psycholog, sociální pracovník, individuální konzultant, peer konzultant, dluhový poradce.
V případě zájmu o jakoukoli konzultaci kontaktujte někoho ze zaměstnanců Komunitního centra TULIPAN – rádi Vám pomůžeme.
Novinka v programu Komunitního centra TULIPAN
Foto & video kroužek
Chcete se naučit pracovat s fotografií a videm? Chcete si natočit své video? Chcete se naučit něco nového?
V Komunitním centru TULIPAN máte možnost se od 24. 4. 2018 zúčastnit kroužku foto & video.
Zájemci se mohou hlásit u pracovníků Komunitního centra!!!
Kontakt:
Mgr. Petra Čuprová
cuprova@sdruzenitulipan.cz
Přednáška ochrana spotřebitele
Srdečně Vás zveme dne 16. 5. 2018 od 14:00 hod. do Komunitního centra TULIPAN na přednášku, kterou organizuje Komunitní centrum TULIPAN na téma:
Ochrana spotřebitele
a spotřebitelů.
Přednáška bude zaměřena na spotřebitelská práva, typické chyby spotřebitelů – jak se jich vyvarovat, jaký je správný postup při vyřizování reklamacích a další témata související s ochranou zákazníků a spotřebitelů.
Přednáška bude zajištěna odborníky ze SRUŽENÍ OCHRANY SPOTŘEBYTELŮ Moravy a Slezka, z. s.
Přednáška je určena pro návštěvníky a klienty Komunitního centra TULIPAN.
Vstupné se neplatí!!!
Všechny aktivity a program Komunitního centra TULIPAN je určen pro osoby se zdravotním postižením a kombinovanými diagnózami.
Přijďte nás navštívit!!!
Komunitní centrum TULIPAN