Chráněné bydlení TULIPAN - jsme členy Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR
13.02.2018
Sdružení TULIPAN, z. s. poskytuje od července 2017 sociální službu Chráněného bydlení TULIPAN.
Chráněné bydlení TULIPAN je registrovaná sociální služba, která je určena pro cílovou skupinu lidí, kteří mají, z důvodu nepříznivého zdravotního stavu, sníženou možnost najít si své vlastní bydlení. Přesto i tito lidé mají právo na to, žít život, který bude v co nejnižší možné míře institucializovaný a bude v co nejvyšší možné míře v jejich režii.
Přestože poskytujeme sociální službu teprve krátce. Podařilo se nám stát se členy jedné z největších asociací v oblasti sociálních služeb. Asociace Poskytovatelů sociálních služeb je největší profesní organizací sdružující poskytovatele sociálních služeb v České republice. Tím, že se nám podařilo stát se členy této prestižní asociace, se nám otevírají možnosti zvyšování kvality našich služeb.