Era a dárci přispěli na činnost Sdružení TULIPAN
08.04.2015
Společnost Era ve spolupráci s Fórem dárců loni na podzim spustili výzvu pro NNO, které měli možnost se svými projekty zařadit do sbírky Era pomáhá regionům. Byly vybrány tři organizace z každého regionu, které mezi sebou soutěžili o nejvyšší finanční podporu ze strany veřejnosti, která mohla ne jednotlivé projekty finančně podpořit. Akce byla ukončena 6.1.2015.  Té organizaci, na kterou veřejnost přispěla nejvíce, pak následně Era přidala k nasbírané částce 45 000,- Kč. Náš projekt Zaměstnání není samozřejmost získal nejvyšší podporu ze strany veřejnosti a vyhráli jsme tak i těch 45 000,-.  Finanční prostředky jsou určeny na chod naší chráněné dílny a zejména na nákup materiálu a vybavení.
Sdružení TULIPAN se zúčastnilo veřejné sbírky Era pomáhá regionům se svým projektem Zaměstnání není samozřejmost a obdrželo 72 533,- Kč. Společnost Era ve spolupráci s Fórem dárců loni na podzim spustili výzvu pro NNO, které měli možnost se svými projekty zařadit do sbírky Era pomáhá regionům. Byly vybrány tři organizace z každého regionu, které mezi sebou soutěžili o nejvyšší finanční podporu ze strany veřejnosti, která mohla ne jednotlivé projekty finančně podpořit. Akce byla ukončena 6.1.2015. Té organizaci, na kterou veřejnost přispěla nejvíce, pak následně Era přidala k nasbírané částce 45 000,- Kč. Náš projekt Zaměstnání není samozřejmost získal nejvyšší podporu ze strany veřejnosti a vyhráli jsme tak i těch 45 000,-.  Finanční prostředky jsou určeny na chod naší chráněné dílny a zejména na nákup materiálu a vybavení.
Rádi bychom touto cestou poděkovali nejenom společnosti ERA, ale zároveň vám všem, kteří nám fandíte a přispěli jste na naši činnost neuvěřitelných 27 533,- Kč. Tyto štědré příspěvky nám pomohou nejenom k rozvoji organizace, ale zároveň jsou pro nás neskutečně lidským přínosem v tom ohledu, že naší práci fandíte a zároveň nám věříte, že finanční prostředky využijeme plně ve prospěch těm nejpotřebnějším. Řada z vás neuvedla svá jména, takže zde oficiálně můžeme poděkovat pouze  Fóru dárců, společnosti Era a dvou lidem, kteří uvedli svá jména a to paní Lindě Kaucké a panu Janu Markoviči.
Ještě jednou všem moc děkujeme, že nám fandíte a myslíte na nás. To je pro nás motorem se neustále posouvat dál.
Vaše Sdružení TULIPAN