Komunitní centrum
Vážení příznivci TULIPANU,
V tomto týdnu se nám podařilo otevřít Komunitní centrum TULIPAN s kamenným obchodem se zbožím z naší chráněné dílny. První z nich sídlí v přízemí Komunitního centra TULIPAN v Kostelní ulici č. 7 (v prostorách bývalého Knihkupectví U sv. Antonína) na Sokolském náměstí v Liberci. Obchod je pro Vás otevřený ve všední dny od 10:00 do 16:00. V brzké době budeme do těchto prostor přesouvat také službu Vázací práce (vazba diplomových a bakalářských prací, laminace, kroužková vazba, atd...). V prodeji bude i výborná káva Banua s sebou. Zákazníci, kteří si u nás objednají svázání diplomové či bakalářské práce, dostanou od nás kávu ZDARMA.
O těchto změnách Vás budeme samozřejmě informovat. Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na Vaši návštěvu.