Nabízíme úklidové služby
02.04.2015
Naše sdružení se mimo jiné zaměřuje na úklidové služby. Úklidové práce provádíme především pravidelně, ale poskytujeme i úklidy jednorázového charakteru. Jsme schopni zajistit pravidelný denní úklid různých typů komerčních objektů od menších firem až po různá administrativní a obchodní centra.
Naše firma zajišťuje pravidelný kompletní úklid pro firmy i organizace, kanceláře, administrativní budovy, společné prostory bytových domů, zdravotnické a sportovní zařízení. Úklid přizpůsobíme Vašim potřebám tak, aby nenarušoval běžný chod Vaší firmy (práce o víkendu bez příplatku).
Našich služeb můžete využít i pro úklid domácností. Provádíme generální úklidy rodinných domů  a bytů, mytí oken a další úklidové práce dle Vašeho požadavku.
Styl úklidových prací, materiálové zabezpečení a čas prováděných služeb, přizpůsobujeme vždy přáním a potřebám zákazníka.
Generální úklid
Zabezpečujeme generální úklid domácností i kanceláří. Jednou za týden, každý měsíc nebo třeba vždy před důležitým jednáním či rodinnou oslavou. Bez zbytečného zdržování vám také pomůžeme s úklidem po stavebních úpravách a rekonstrukcích.
Během generálního úklidu domácností se zaměřujeme na jednotlivé pokoje, mytí nádobí nebo třeba úklid a dezinfekci sociálního zařízení. Součástí kompletního úklidu firemních budov je čištění podlah, utírání nábytku a výpočetní techniky, ale i údržba společných prostor.
Úklid domácností
Mezi naše nejběžnější úklidové služby patří úklid domácností. Dle přání zákazníka zajišťujeme pravidelný úklid domácnosti důvěryhodnou osobou nebo jednorázový úklid domácnosti, např. po rekonstrukci nebo malování bytu. Provádíme také úklid kanceláří i úklid panelových a činžovních domů. Vyjdeme vám vstříc ve všech vašich požadavcích.
Úklid domácností je soukromá záležitost, těžko se kontroluje. Patříme mezi úklidové firmy, které přesto své pracovníky sami kontrolují. Nastane-li situace, že přidělený pracovník onemocní nebo prostě nemůže přijít, po dohodě s vámi zajistíme plnohodnotnou náhradu.
Co úklid domácností zahrnuje
Záleží hlavně na vašich potřebách. Mezi klasické úklidové služby, respektive úklidové práce, patří následující seznam – úklid bytu:
V případě zájmu zajišťujeme také pravidelné žehlení.
Úklid kanceláří, úklid komerčních a administrativních budov
Úklid kanceláře může probíhat jednorázově, nebo pravidelně, ať už každý den, nebo jen dvakrát či třikrát týdně. Úklidové práce provádíme v dobu, kterou si sami stanovíte, kupříkladu ráno před začátkem práce, nebo naopak až pozdě večer, kdy průběh prací neruší Vás či Vaše zaměstnance. Ve všem se plně přizpůsobíme Vašim přáním a požadavkům. Veškeré detaily, které úklid specifikují, si volíte sami. Například čas, kdy má úklid kanceláří probíhat, nebo práce, které by měl obsahovat.
Naše firma zajišťuje v rámci úklidu kanceláří, komerčních a administrativních budov tyto služby:
Kancelářské prostory
zametání vstupního schodiště
otírání rámů vstupních dveří
vyleštění skel vstupních dveří
otírání otisků z dveří a jejich rámů, především okolo klik, v případě skleněných ploch otírání a vyleštění
otírání všech lehce dosažitelných ploch do výše 170 cm - ze všech dostupných stran (stoly, skříně, police, regály)
jemné otírání elektronických přístrojů (telefonů, hudebních souprav, počítačů kromě klávesnic)
otírání vitrín
otírání pořadačů
vyluxování koberců
zametání a vytírání podlah