Potravinová sbírka 2016. Zapojte se jako dobrovolníci!
11.10.2016
Potravinová sbírka 2016. Zapojte se jako dobrovolníci!
obracíme se na Vás s prosbou o pomoc. Pro zajištění organizace Národní potravinové sbírky 2016 hledáme dobrovolníky. Letošní sbírka se uskuteční v sobotu 12. listopadu.
Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc. Pro zajištění organizace Národní potravinové sbírky 2016 hledáme dobrovolníky. Letošní sbírka se uskuteční v sobotu 12. listopadu.
Co je úkolem dobrovolníka?
1) Zaregistrovat se v databázi http://sbirka.jvv-systems.cz a vybrat si obchod a směnu (dopolední směna 8 -14:00, odpolední 14:00 - 20:00, vytrvalci si mohou vybrat i dvě navazující směny).
2) Dostavit se v sobotu 12. 11. do Vámi vybraného obchodu, najít zde svého koordinátora označeného modrou zástěrou s logem sbírky a společně s ostatními dobrovolníky rozdávat letáčky se seznamem vybíraných potravin, vybírat a evidovat darované potraviny.
Vybrané potraviny budou průběžně odváženy do Potravinové banky Liberec a odtud rozdělovány do organizací pracujících s potřebnými lidmi v našem regionu (lidé bez domova, matky s dětmi v azylových domech, Dům na půl cesty apd.)
V případě, že se zaregistrujete, přijdou Vám do 30. 10. podrobné informace o průběhu sbírkového dne.
Dotazy Vám rád zodpoví Pavel Matějka: matejka@pbliberec.cz, tel: 778 403 727.
Vezměte prosím své blízké, kolegy a kamarády a přijďte nam pomoci pomáhat.
Těšíme se na Vás.
Olga Merglová

Bc. Olga Merglová

Potravinová banka Liberec, z. s.

Pionýrů 976, 460 06 Liberec 6

IĆO: 22714154