Sdružení TULIPAN hledá dobrovolníky
18.08.2017
Sdružení TULIPAN hledá dobrovolníky, kteří by měli zájem vyplnit volný čas klientů Sdružení TULIPAN, nebo nám pomoci se skupinovými volnočasovými aktivitami a dalšími činnostmi, které Sdružení TULIPAN organizuje.

Proč se stát dobrovolníkem?

Sdružení TULIPAN nabízí zájemcům o dobrovolnickou činnost velký prostor k seberealizaci a kreativitě. Dobrovolníci mohou získat cenné životní zkušenosti i odborné znalosti, praxi v neziskovém sektoru, obohacení po stránce lidské i profesní, a v neposlední řadě i dobrý pocit z prospěšné práce.

Dobrovolnický program Sdružení TULIPAN, z.s.

V případě zájmu kontaktujte koordinátora dobrovolníků.

Koordinátorka dobrovolníků – kontaktní osoba

Mgr. Petra Čuprová