Včera proběhl další seznamovací večírek
05.12.2014
Seznamovací večírek
Sdružení TULIPAN opět uspořádalo
Seznamovací večírek dne 4. 12. 2014
Sdružení TULIPAN opět uspořádalo Seznamovací večírek dne 4. 12. 2014
Sdružení TULIPAN opět uspořádalo již druhý seznamovací večírek pro lidi s handicapem i bez.  Akce proběhla 4. 12. 2014 v restauraci Hotelu Liberec. Organizátorkou celé akce byla opět Brigita Lanková (asistentka ředitelky Sdružení TULIPAN).
Společně s moderátorem Martinem Krausem uvítala všechny účastníky seznamky a v úvodu je informovala proč Sdružení TULIPAN organizuje seznamovací večírky a čím se naše organizace zabývá.
Martin Kraus se také zmínil ohledně nového seznamovacího portálu www.ksobebliz.eu, který byl realizován za podpory Nadace Via a prostřednictvím fondu T-Mobile za účelem pomoci lidem převážně s handicapem najít správného kamaráda, přítele, či partnera.
Večírku se zúčastnilo okolo 20 lidí a tím pádem seznamka proběhla v komorním stylu. Mezi účastníky byli také lidé z minulé seznamky, která proběhla 14. 08. 2014 v Královské zahradě v Babylonu.
Na seznamovacím večírku nás mediálně podpořila televizní stanice RTM, která také udělala rozhovor s jedním párem, který jsme spojili díky srdíčkovému boxu. Šárka a Aleš  jsou do dneška skvělý přátelé.
Po zahájení celé akce se účastníci rozdělili do čtyřčlenné skupiny a pustili se do první hry, která obsahovala pár otázek týkajících se seznamovacího večírku.
Aby se každý z účastníků mohl seznámit s každým a mohl s ním prohodit pár slov, byl pro účastníky připraven tzv. Speed Dating. Během večera si účastníci zahráli ještě pár her a měli prostor také pro volnou zábavu.
Na seznamovacím večírku byl umístěn “srdíčkový box“ do kterého mohl každý z účastníků vhodit srdíčko s jménem toho dotyčného s kterým by se rád sešel buď jako partner nebo jako kamarád a neměl tu odvahu mu to říci ten večer.
Na minulém seznamovacím večírku jsme spojili tři páry a tentokrát máme dvě srdíčka vyplněná od účastníků. „Přejeme jim hodně štěstí k vzájemnému seznámení” řekla Lanková.
Sdružení TULIPAN plánuje v roce 2015 organizovat několik seznamovacích večírků a umožnit nadále novým účastníkům najít nové přátele nebo životního partnera. Máme několik zpětných vazeb od účastníků a určitě několik přání splníme.
Těšíme se na Vás v příštím roce 2015.
Celý tým Sdružení TULIPAN.
Fotografie najdete zde