Tulifest

Tulifest vznikl v roce 2014 jako jedna z mnoha kulturních a zábavných akcí Sdružení TULIPAN s cílem zviditelnit začínající či amatérské interprety a pokusit se o společné sdílení handicapované a zdravé společnosti. Jedná se o hudební soutěž bez věkového a žánrového omezení, do které se mohou přihlásit zdraví nebo handicapovaní sólisté či kapely. Porota vždy vybere 10 finalistů, kteří se zúčastní samotné soutěže. Účinkující mohou vystoupit s vlastní tvorbou, ale i s cover verzemi jiných skupin. Poté, co všichni interpreti vystoupí, ohodnotí jejich výkony porota složená z profesionálních hudebníků či lidí z branže. Výherce soutěže má možnost natočit svůj singl v profesionálním nahrávacím studiu nebo vystoupit na festivalu BENÁTSKÁ, který se koná každý rok v červenci v libereckém Vesci.

Součástí Tulifestu je i doprovodný program pro děti a dospělé – výtvarné workshopy a občerstvení. První ročník soutěže probíhal v prostorách bývalého Klubu Vlak na harcovských kolejích.

Hudební soutěž tohoto typu Liberecký kraj doposud postrádal, což byl hlavní impuls ke zrodu Tulifestu. Do budoucna se Tulifest může proměnit v soutěž i v jiných uměleckých kategoriích, jako je fotografie či výtvarné umění. Vstup na akci je zdarma, veškeré sponzorské dary či příspěvky připadnou sdružení na chod organizace.

Kontaktní osoba: Martina Macková, mackova@sdruzenitulipan.cz. +420 724 293 408

Délka vystoupení 15 – 20 minut (max. 3 písničky)
Jednorázový účastnický poplatek (platí se až po závazném přihlášení a potvrzení účasti organizátorem):
1 – 2 osoby: 150 Kč
3 osoby a více členů: 300 Kč
Soutěžící s handicapem jsou účastnického poplatku zproštěni.
Poplatek zašlete na účet Sdružení TULIPAN, z.s.: 9998999399/0800 - v poznámce uveďte název kapely nebo interpreta.
Přihlášku vyplňte nejpozději do 28.8. 2021 e-mailem na níže uvedenou adresu.