Co je nového v projektu Rozvoj pracovních kompetencí OZP?
01.03.2019
V únoru si dva účastníci frýdlantského projektu zvyšovali svou hodnotu na trhu práce prostřednictvím rekvalifikačních kurzů. Jeden úspěšně ukončil rekvalifikační kurz strážný. Rekvalifikační kurz pracovník v sociálních službách stále běží. Končí v polovině března. Již nyní je přislíbeno účastnici rekvalifikace pracovní uplatnění v oboru. Přesně toto jsou situace, ze kterých má koordinátor projektu radost a které mu dávají sílu do dalšího organizování aktivit projektu. Na schválení ministerstvem čekají další dvě podpořená pracovní místa. Opět se jedná o práci nedaleko bydliště účastníků projektu, takže nebudou muset trávit čas dojížděním do Liberce. Velkou radost mám z toho, že se nám během měsíce března rozběhne ve frýdlantských prostorech kroužek arteterapie. Ta by měla být první aktivitou komunitního centra ve Frýdlantu.
Věřím, že si Frýdlantští akce komunitního centra oblíbí!