Hasičský záchranný sbor LK převedl na Sdružení TULIPAN automobily
09.12.2014
Hasičský záchranný sbor LK převedl na Sdružení TULIPAN automobily
Rádi bychom tímto poděkovali hasičskému sboru, který v rámci vyřazování starých automobilů z vozového parku, převedl 2 osobní auta na Sdružení TULIPAN. Jedná se o Škodu Fabie  a byť jsou obě dvě autíčka přes 10 let staré a mají hodně najeto, tak jsou pro nás nesmírným přínosem. do současné doby jsme disponovali pouze jedním autem, což výrazně ovlivňovalo naši činnost. Rádi bychom tímto hasičům moc poděkovali, protože svým činem pomohli zabezpečit chod naší chráněné dílny a dali nám zároveň šanci rozšířit kapacitu naších služeb, čímž udržíme místa pro osoby se zdravotním postižením.