I drobnou částkou můžete významně pomoci. Pouze do 6. ledna.
21.12.2016

I drobnou částkou můžete významně pomoci.
Pouze do 6. ledna
I drobnou částkou můžete významně pomoci.Pouze do 6. ledna.

LIBEREC, 14. prosince 2016

Do 6. ledna máte čas významně pomoci lidem, o které se stará liberecké Sdružení TULIPAN. Za každou korunu, kterou jim pošlete, daruje ČSOB částku daleko vyšší. Čím víc se podaří vybrat od veřejnosti, tím vyšší bude pomoc banky.

Jedná se o známý charitativní projekt ČSOB pomáhá regionům. Pravidla jsou jednoduchá – čím více projekt získá peněz od individuálních dárců, tím větší dostane příspěvek od ČSOB. Pokud budeme v Libereckém nejúspěšnější čeká nás 50 tisíc korun,” popisuje princip programu, ředitelka TULIPANU Zora Machartová.

V první části se musel TULIPAN probojovat do finále podzimního kola. Liberecký projekt Bez práce nejsou koláče 2017 byl úspěšný a nyní má šanci na štědrý dar od ČSOB.

„Z finanční podpory chceme pořídit materiál a vybavení nutné k činnosti chráněné dílny TULIPAN, ve které v současné době zaměstnáváme 64 zdravotně postižených. V rámci projektu do ní budeme pořizovat drtič na papír, který chráněná dílna ke své činnosti již dlouho nutně potřebuje. Zabýváme se totiž rovněž výrobou ručního papíru, ze kterého pak naši zaměstnanci vytvářejí PFka, gratulace a podobně,” představuje projekt Zora Machartová.

Chráněná dílna je významnou terapií a prvkem, který zdravotně postižené vrací do společnosti. Pro řadu lidí je chráněná dílna vlastně jedinou pracovní šancí a zároveň jedna z mála možností sociálního kontaktu.

Na internetových stránkách www.csobpomaharegionum.cz/divoka-karta#liberecky může každý do 6. ledna přispět libovolnou částkou. Čím větší bude pomoc, tím větší bude dar od ČSOB. TULIPAN tak musí vybrat minimálně 5 000 korun od drobných dárců a veřejnosti.

Číslo účtu je 101 7777 101/0300 a důležitý je také variabilní symbol 20165401.

Kontakt pro média:

Mgr. Zora Machartová - ředitelka Sdružení TULIPAN, z.s.

machartova@sdruzenitulipan.cz

www.sdruzenitulipan.cz

Sdružení TULIPAN provozuje chráněnou dílnu, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, kteří jsou našimi zaměstnanci, ale zároveň všem, kteří potřebují získat informace k řešení jejich problémů. Realizujeme i celou řadu kulturních, volnočasových a vzdělávacích akcí, jejichž cílem je inkluze mezi zdravou a handicapovanou populací

Odkaz na čsob