Podpořte nás v soutěži 'Vy rozhodujete, my pomáháme“ od společnosti TESCO!
10.07.2023
životů těch, kteří to potřebují
Od 10. července do 6. srpna nás můžete na vybraných prodejnách společnosti TESCO podpořithlasováním v soutěži 'Vy rozhodujete, my pomáháme“. Vaše podpora může přinést radost a naději doživotů těch, kteří to potřebují.
Hlasováním podpoříte naši odlehčovací službu - tzv. payfriends (placení kamarádi), kteří budou k užitku nejen dotčeným dětem či teenagerům, ale také jejich rodinám. Payfriends se budou plně věnovat dětem a jejich rodiče tak budou mít více prostoru na vlastní zaměstnání a potřebné zařizování. Díky payfriends budou klienti také postupně schopni se znovu zapojovat do své komunity mezi kamarády, vrstevníky, což povede ke stabilizaci jejich životů.
Za podporu budeme velmi vděčni.
Jak můžete hlasovat?
Krok 1: Nakupte a získejte žeton!
Za každý nákup ve vybraných prodejnách TESCO obdržíte speciální žeton.
Krok 2: Vhoďte žeton našemu projektu!
Za pokladnou vhodíte žeton do speciálního tubusu, který je označený "MLADISTVÍ POMÁHAJÍ DĚTĚM". Každý váš žeton je důležitý a může ovlivnit výsledek této soutěže.
Krok 3: Držte nám palce!
Projekt s největším počtem žetonů získá podporu od společnosti TESCO, kterou potřebuje.
Kde můžete hlasovat?
My Liberec (Soukenné nám. 669/2a, 460 01 Liberec)
TESCO Liberec Kunratická (Olbrachtova 808/1, 460 15 Liberec)
TESCO Liberec Ruprechtice (SM Liberec Dukla, Vrchlického 830/41, 460 14 Liberec)