SLUNCE PRO TULIPAN
19.01.2016
SLUNCE PRO TULIPAN

Naše sdružení TULIPAN potřebuje "slunce a vodu - finanční prostředky" k růstu jako kytka tulipánu, která také musí mít slunce a vodu, aby mohla růst do krásy a přinášet všem potěšení z vůně přírody. Naše "půda" ve které rostou tulipány jsou naši zaměstnanci, kteří se duševně rozvijí a rádi pracují ve slunečném prostředí, které naše sdružení TULIPAN všem nabízí.
mít všechny účty od zaměstnanců aktuální seznam Marcelka 2 pracuje se na tom
odkontrolovat splátky u dcery Rudolfové Marcelka 2 vyřešit
vratky Březina Marcelka 2 dořešit oprava faktury
soupis věcí co děláš Marcelko pro Martinu Pšeničkovou Marcelka 1 manuál
přebíráš šicí dílnu, s Mirkou uklidit + dořešit látky s Intevou zda můžeme prodat na nějakou výhodnou cenu marcelka 1 důležíté do konce ledna 2016
proškolit směrnice, Zorka ti má poslat soupis směrnic Marcelka 3 leden 2016, druhou půlku
jak se staví sen Marcelka 3 zavolat, trubac, nebo zavolat na primu, zda se můžeme zůcastnit produkční
šicí dílna máme 27tis  na vybavení, Marcelka 3 na konci roku je to třeba utratit
také si opravit na účtě šablony, u zaměstnanců na rok 2016 Marcelka
školení pro zaměstnance 1. pomoc Marcela 2 vyřešit leden 2016, zjistit ceny
udělat tabulku všech školníků- jejich zoodpovědnost Marcela disk uložit
Prosíme podpořte nás posláním libovolné finanční částky na číslo účtu veřejné sbírky: EQUA BANK-1017162262/6100
Naše pokladničky budou umístěné:
  • v restauraci PANOPTIKUM v Barvířské ulici
Můžete nás také potkat v ulicích Liberce, nebo v našich stáncích na jarmarcích a trzích po celém libereckém kraji.
ZAKOUPENÍM PLACKY SE SLUNÍČKEM, NEBO KERAMICKÉHO DUCHA V MINIMÁLNÍ HODNOTĚ 25,-KČ NÁM POMŮŽETE K RŮSTU.
Na akci TÝDNU S TULIPANEM, která se konala od 12.11. do 16.11.2015, jste nás podpořili částkou 2500,-kč.
DĚKUJEME VÁM MOCKRÁT ZA PODPORU!!!
VEŘEJNÁ SBÍRKA "SLUNCE PRO TULIPAN" MÁ OSVĚDČENÍ VYDANÉ KRAJSKÝM ÚŘADEM KUKL 47321/2015