Detail aktuality

Volnočasové aktivity v chráněném bydlení TULIPAN
19.10.2021
Klienti naší sociální služby v rámci aktivního trávení svého volného času navštěvují Komunitní centrum TULIPAN. Jedna z klientek, která bydlí na našem chráněném bydlení začala docházet na intenzivní individuální počítačový kurz, který vede lektor právě v Komunitním centru TULIPAN. Vzhledem k tomu, že klientka chce i nadále rozvíjet své kompetence. Byla jí společně s klíčovou pracovnicí a koordinátorkou Komunitního centra TULIPAN vybrána další vhodná vzdělávací aktivita a to zlepšování komunikačních dovedností v německém jazyce.
Jsme velmi rádi, že můžeme našim klientům sociální služby nabídnout i velmi pestrý volnočasový a vzdělávací program ve spolupráci s Komunitním centrem TULIPAN.
Naším cílem je se rozvíjet.
Sociální služba Chráněného bydlení TULIPAN

Volná pracovní místa

Pravidla přístupnosti webu

Chráněné dílny

Jablonecká 46/34, Liberec - Liberec V-Kristiánov

Komunitní centrum TULIPAN

Frýdlantská 1351/15, Liberec

© copyright Sdružení TULIPAN, z.s., webdesign & developed by 5Q, spol. s r.o.