/

Detail aktuality

/
Vzděláváním se a aktivně se připravujeme na svá budoucí pracovní uplatnění
08.04.2015
Šestým měsícem úspěšně pokračuje projekt Sdružení TULIPAN „Zaměstnání není samozřejmost“, realizovaný s finanční podporou EU.
Všichni účastníci projektu absolvovali do konce února odborné vzdělávací kurzy a od března se vzdělávají v rekvalifikačních programech, v nichž jsou rozděleni do skupin dle příslušného profesního zaměření, a to na hospodáře, účetní, prodavače, pracovníka v internetovém marketingu, administrativního pracovníka a pracovníka v sociálních službách tak, abychom mohli dvacet vybraných jedinců od května co nejlépe umístit na trhu práce a aby nově nabyté znalosti a dovednosti mohli všichni účastníci využít i ve své další profesní budoucnosti, jejíž úspěšnosti má co možná nejlépe aktivní účast v našem projektu pomoci.
Od května dvacet vybraných a úspěšných absolventů kvalifikačních kurzů umístíme na trhu práce tak, aby nově nabyté znalosti a dovednosti mohli využít ve své profesní budoucnosti.
Lidé s duševním onemocněním překonávají mnoho překážek, které zdravý člověk jako překážky vnímat nemusí. Proto je i pravidelná aktivní účast v celém projektu jednou z nemalých překonaných překážek a úspěchů v životě zúčastněných.
R.Kotoučková, koordinátor
Více informací najdete zde

Chráněná dílna
Aktuality
O nás

Naše činnost

Volná pracovní místa

E-shop


Akce
Veřejná sbírka
Fotogalerie
Poradenství
Média o nás
Týden s TULIPANem

GIVT
Partneři

Ochrana osobních údajů

Pravidla přístupnosti webu
Kontakt

Sdružení TULIPAN, z.s.
Chráněné dílny

Jablonecká 46/34, Liberec - Liberec V-Kristiánov

Komunitní centrum TULIPAN

Frýdlantská 1351/15, Liberec

© copyright Sdružení TULIPAN, z.s., webdesign & developed by 5Q, spol. s r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace.